Pátek, 10 Duben 2020

ZRUŠENO!!! 5. OLEŠNICKÝ VELIKONOČNÍ BĚH, 10.4.2020, od 9,30 hodin, areál u koupaliště, Olešnice

10. 4. 2020

Pozvánka na pátý Olešnický Velikonoční běh

Na Velký pátek, tedy 10. dubna, v dopoledních hodinách se již popáté uskuteční běžecký závod pod záštitou Výchovného ústavu a střední školy v Olešnici. Centrem a místem startu dětských kategorií i hlavního desetikilometrového závodu se jako každý rok stane sportovní areál nad olešnickým koupalištěm.

Letos jsme se rozhodli věnovat dobrovolné startovné ve prospěch Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. VÚ a SŠ Olešnice po letech, kdy tady organizovala Běh Terryho Foxe, navazuje na dobročinnou tradici, doufá v její úspěch a pokračování. Na tento nápad nás přivedli kamarádi z Moravské ligy TFA, kteří již delší dobu pravidelně spolupracují s klinikou dětské onkologie v Brně. A protože se jedná o naprosto mimořádné a obdivuhodné drsňáky, někteří si přípravu na své závody hodlají řádně okořenit a absolvují celou trasu OVB v zásahovém oděvu.

Pokud se chcete sami proběhnout, prohnat po dráze svoje děti, na které čeká v cíli sladká odměna, kouknout na boje „utíkálků“, „běhen“ a výše zmíněných kluků z TFA, případně jen přispět bankovkou či mincí na dobrou věc, všichni budete velmi srdečně zváni.

Chceme moc poděkovat partnerům a podporovatelům závodu, bez jejichž štědré podpory by nebylo možné tuto akci uspořádat.