Září 2020

Drakiáda ZRUŠENA !!!

26. 9. 2020

Akce ZRUŠENA !!!

Rodičovský spolek Olešnice, z.s. Vás srdečně zve na tradiční Drakiádu. Akce se uskuteční v sobotu 26. 9. 2020 ve 14:00 hod, na Závrší pod rozhlednou. Připraveno bude občerstvení pro děti i dospělé. Každý, kdo přinese ručně vyrobeného draka, bude oceněn drobnou odměnou.

Ukliďme svět, ukliďme Česko - Nebuďme lhostejní 3, ve 13,00 hodin u kašny na náměstí v Olešnici

19. 9. 2020

Spolek (na)Moll s podporou Města Olešnice pořádá v sobotu 19. 9. 2020, v rámci celostátní akce Ukliďme Česko, úklidovou akci s názvem Nebuďme lhostejní 3. Úklid proběhne v exponovaných místech města Olešnice a podle počtu účastníků také podél přilehlých frekventovaných silnic z města. Sraz účastníků je ve 13 hod. u kašny na náměstí. S sebou si vezměte pracovní rukavice, reflexní prvky a do batůžku malé občerstvení. Upřesňující informace naleznete na Facebooku Spolek (na)Moll. Nebuďme lhostejní a pojďme si naše okolí zase udělat o trochu hezčí.

Beseda s Viktorem Ujčíkem, od 19,00 hodin, zahrada KD

18. 9. 2020

Spolek /na/Moll zve všechny příznivce sportu a ledního hokeje především, na moderovanou besedu s trojnásobným mistrem světa v ledním hokeji a nyní trenérem prvoligových jihlavských hokejistů, Viktorem Ujčíkem. Beseda se uskuteční v pátek 18. září, od 19 hod., na Sokolské zahradě Kulturního domu. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude darován Nadaci Jakuba Voráčka. Beseda proběhne za každého počasí.

Vaříme dětem s thermomixem, od 9,00 hodin, Hastrmánek, Olešnice

14. 9. 2020

Uděláme si Smoothie pro děti i Frappe pro maminky, lískovo-čokoládovou pomazánku, podtivou cuketovou polévku i ovocnou zmrzku.

Akce je zcela zdarma, co si uvaříme, to si také sníme.

Sdrečně zve Hastrmánek.