Vydáno dne 21. 5. 2020Vložil/a: Ing. Soňa Večeřová, Ph.D120x přečteno

Kamarádky a kamarádi, příznivci dobré muziky a Olešnické Kytky. Situace kolem pandemie covidu 19 je nekompromisní, ale snad se z toho pomalu vyhrabáváme a bude zase dobře. Bohužel restrikce vlády přijaté s šířením této nemoci se dotkla mnoha festivalů a kulturních akcí, které byly buď zrušeny, nebo přesunuty. Nejinak tomu je i v případě 35. ročníku Olešnické Kytky.

Tedy dáváme na vědomí:

OLEŠNICKÁ KYTKA V TERMÍNU 6. 6. 2020 NEBUDE.
(Protože s rouškami se špatně zpívá).
Ale NEZOUFEJTE!

Co bychom to byli za Zmijáky, kdybychom si s tím neporadili. S 35. výročím si trochu zavzpomínáme na začátky a Olešnickou Kytku pro Vás připravíme v omezeném rozsahu
na podzim v kulturáku, kde se před lety 19. října uskutečnil první ročník Olešnické Kytky.

TEDY KONKRÉTNÍ TERMÍN 35. ročníku je 17. 10. 2020!!!
Čas včas upřesníme.

A jak to bude probíhat?
Užijeme si čtyřkoncert hostů, kteří měli letos vystoupit a s nimiž momentálně jednáme
o náhradním termínu. Závěr večera bude patřit Poutníkům, kteří letos slaví neuvěřitelných 50 let na scéně a poté, co odehrají svůj koncertní blok, nás provedou večerním bálem.
Ostatní kapely, které se měly utkat o Vaši přízeň v přehlídkové části, si (bohužel) budou muset počkat na 5. 6. 2021, kdy proběhne už 36. ročník, jak všichni doufáme, tak, jak má.

Kdo má na letošní ročník volňásek, který od nás získal v nějaké soutěži či jako cenu na nějakém plese, schovejte si ho, protože bude platit i v říjnu.

Víme, že jsme Vás moc nepotěšili, protože Kytka venku je prostě Kytka venku. Ale určitě si to užijeme i tak. Alespoň si ověříme, že nás jen tak něco nerozhodí.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na setkání s Vámi 17. 10. 2020 na 35. ročníku Olešnické Kytky.

Bez Vás to není ono, tak příjďte.

Vaši Zmijáci