Vydáno dne 28. 5. 2018Vložil/a: Ing. Marie Šafaříková222x přečteno

Z bohaté nabídky kulturních, sportovních, jednoduše společenských akcí si může vybrat každý. Podrobnosti jsou v přílohách nebo viz níže:

Moravský rybářský svaz – Místní organizace Olešnice dovoluje si Vás pozvat na

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

pořádané v sobotu 23. 6.2018, v Olešnici na rybníku Pod Sekerou.

Prezentace 7:00 – 7:30 hod., 1. poločas začíná v 7:30.

Přibližně od 12:30 – 13:00 bude probíhat vyhlášení výsledků a předání cen.

Ceny pro každého účastníka. Účast a občerstvení závodníků je zdarma! Závod je určen pro všechny děti do 15-ti let. Všichni jste srdečně zváni! Těší se na Vás pořadatelé!

OLDIES PARTY

Spolek přátel piva vás zve v sobotu 30. června na první letošní taneční zábavu - OLDIES PARTY, která se ponese v duchu těch největších světových a hlavně českých hitů. Letos na vás čekají rovnou dva DJs - Roman Koloděj, moderátor Rádia Krokodýl a Mirek Šafránek, moderátor Frekvence 1.

Přijďte s námi oslavit příchod léta! Více informací již brzy na plakátech a www.spolekpratelpiva.cz.

Spolek (na)Moll za podpory města Olešnice vás zve na další Olešnický PubQuiz, který se uskuteční 16. 6. 2018 od 19:00 na Sportbaru Sodovkárna.

Tento hospodský kvíz je v letošním roce připraven ke 100 letům od vzniku republiky, otázky jsou tedy zaměřeny především na Českou (Československou) republiku. Body z jednotlivých kol se počítají do celoroční PubQuizové ligy v Olešnici, která vyvrcholí velkým finále o hodnotné hlavní ceny.

Týmy o velikosti 3 - 5 osob se mohou hlásit na internetové adrese m.me/SpoleknaMoll nebo prostřednictvím SMS na číslo 724 048 911. Pro vítězný tým je připravena hodnotná cena. Kapacita je omezena.

za Spolek (na)Moll Tereza Dřevová

 

Modrotisk