Vydáno dne 31. 3. 2023Vložil/a: Ivana Kozlová0x přečteno

V pondělí 27.3.2023 proběhlo v kulturním domě divadelní představení situační komedie Raye Cooneyeho 1+1=3, která pojednává o tom, kterak taxikář John Brown léta vede dvojí život, kdy je ženatý se dvěma ženami zároveň, ale díky přísnému dodržování přesného harmonogramu se mu to před oběma ženami i jeho okolím daří tajit. Jednoho dne se však díky okolnostem dostane do nemocnice a na policii, čímž se mu tento harmonogram nepodaří dodržet a zápletka je na světě. Zejména, když nakonec začne říkat pravdu a nikdo mu nevěří.
Ačkoliv byl pondělní termín vystoupení na”malou” scénu nevšední, podařilo se hercům z Městského divadla Brno přilákat do kulturního domu na dvě stovky platících diváků. Obsazení hry v podobě:

Jiří Ressler -  John Brown

Pavla Vitázková - Mary Brownová                

Sandra Riedlová - Barbara Brownová

Tomáš Sagher - Stanley Gardne

Robert Musialek - Boby Franklyn

Karel Mišurec - detektivní seržant Troughton

Jakub Uličník - detektivní seržant Porterhouse

Spolu se skvělými hereckými výkony vytvořili skvělou atmosféru, kdy se nejen publikum výtečně bavilo. O tom svědčí i fakt, že se samotní herci během vystoupení několikrát “odbourali”.
Tuto atmosféru doplnilo drobné občerstvení v podobě chlebíčků a výborného vína z vinařství pana Zábojníka. Celému divadelnímu týmu, hercům i technikům, patří velký dík za báječný
večer.

Již nyní se mohou občané Olešnice, ale i okolních obcí těšit na další divadelní představení, které proběhne v pátek 7.7.2023 na otevřené scéně zahrady kulturního domu. Tentokrát půjde o hru Don Quijote de la mAncha v podání DIVADLA KLAUNIKY BRNO.