Vydáno dne 1. 7. 2019 | Vložil/a: Ing. Soňa Večeřová, Ph.D | 103x přečteno

Jednodenní poznávací výlet do Zlína a okolí, termín 13.7.2019.

viz. příloha - plakát

V neděli 7. července od 15 hodin se v evangelickém kostele uskuteční KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY, další VARHANNÍ KONCERT bude následovat v neděli 28. července (více v příloze).

V příloze je také plakát na "půlení léta" se Spolkem přátel piva.

Kinematograf bratří Čadíků

Od pátku 19. do pondělí 22. července bude opět na oleš­nickém náměstí promítat Kinematograf bratří Čadíků. Protože i letos chce město obo­hatit nabízenou produkci o filmy, které ještě ne­byly promítány u nás v kině, sledujte přehled filmů na plakátech. A opět platí, kdo má vlastní stoličku či židli, vezměte ji prosím s sebou. :)

 

VAVŘINECKÁ POUŤ - Výstava děl výtvarníků Olešnicka

Tradiční pouťová výstava děl výtvarníků Olešnicka bude zahájena v pátek 9. srpna v sále kulturního domu v 19 hodin vernisáží s kulturním vystoupením. V sobotu 10. i v neděli 11. srpna bude otevřena od 10 do 18 hodin. Více informací podá Karel Věstínský tel: 723479649

Chovatelé informují

ZO ČSCH Olešnice pořádá ve svém chovatelském areálu ve dnech 10. a 11. 8. okresní výstavu králíků, drůbeže a holubů. V loňském roce bylo vystaveno 220 králíků, 72 voliér drůbeže a 180 holubů. Při výstavě proběhne soutěž o poháry starosty města Olešnice. Této soutěže se mohou zúčastnit všichni vystavovatelé i mimo okres Blansko. Soutěží se v odbornostech králík, drůbež a holub. Posuzování vystavovaných zvířat proběhne v pátek. Pro veřejnost bude otevřeno v sobotu 8-18 hodin a v neděli 8-16 hodin. Součástí výstavy bude ukázka králičího hopu.

Bohatá tombola a občerstvení zajištěno. K návštěvě a obeslání výstavy zvou pořadatelé. informace: Ing. Jiří Bareš, tel: 777 315 269 e-mail: bares-bambas@email.cz, Jaroslav Baka, tel: 603 569 379

Tresenská lávka

Obec Velké Tresné ve spolupráci s SDH Velké Tresné Vás srdečně zvou na 10. ročník Tresenské lávky, která se bude konat 20. července 2019 ve 14 hodin na koupališti v Tresném. Pro soutěžící je připraveno několik disciplín přechodu a přejezdu lávky přes koupaliště, pro nejmenší - lávka na suchu. Odměny obdrží všichni soutěžící. Přijďte si zasoutěžit nebo se jen pobavit. Občerstvení a bohatá tombola je připravena pro všechny. Vstupné dobrovolné.

Na setkání s vámi se těší vodník Pepa a Treseňáci.