Vydáno dne 29. 1. 2018Vložil/a: Ing. Marie Šafaříková184x přečteno

Fotbalový klub FC Olešnice vás srdečně zve na tradiční Sportovní ples, který se uskuteční v sobotu 24. 2. 2018 od 20.00 v kulturním domě. K tanci a poslechu vám zahraje Špunt Letovice. Můžete se těšit na dovednosti mistra republiky ve freestyle fotbale Petra Kariho Karáska, bohatou tombolu a rovněž i na něco dobrého z kuchyně. Vstupné v předprodeji 80,- Kč, na místě 100,- Kč. Předprodej bude probíhat v obuvi u paní Musilové. Přijďte, těšíme se na vaši účast.

Chystejte masky!

Rodičovské sdružení při ZŠ a MŠ Olešnice srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na Karnevalové odpoledne, které se uskuteční dne 17. 2. 2018 ve 14 hodin v KD Olešnice. Těšit se můžete na DJ Davida Hamerského, kouzelníka, výhry a občerstvení.

Mafiánský ples

Spolek přátel piva si vás dovoluje pozvat v sobotu 10. února do kulturního domu v Olešnici na ples, ten letošní bude mít téma "mafie".

K poslechu a tanci vám zahraje orchestr Red Socks Orchestra, po půlnoci na vás čeká Electroswing s překvapením a Oldies s osvědčeným DJ Tarockem. Můžete se těšit na pestrou nabídku na barech, míchané drinky, pivní speciály či třeba bohatou tombolu s cihličkou zlata v hodnotě 10 000 Kč jako hlavní cenou.

Více informací na www.spolekpratelpiva.cz nebo www.facebook.com/spolekpratelpiva.