Vydáno dne 4. 7. 2017Vložil/a: Ing. Marie Šafaříková151x přečteno

Kinematograf bratří Čadíků

Ve dnech 16. až 19. července zavítá do Olešnice opět kinematograf bratří Čadíků k promítání „letního kina“ na náměstí. O čase promítání a filmových titulech bude informovat hlášení městského rozhlasu.

Tresenská lávka

Sbor dobrovolných hasičů a Obec Velké Tresné vás srdečně zvou na osmý ročník TRESENSKÉ LÁVKY, která  se koná v sobotu 15. července od 14 hodin na tresenském koupališti. Pro soutěžící je připraveno několik disciplín přechodu a přejezdu lávky přes koupaliště. Pro nejmenší - lávka na suchu. Odměny obdrží všichni soutěžící. Návštěvníci (nejen soutěžící) se mohou těšit na dobrou zábavu, občerstvení a tombolu. Nebude chybět ani malé překvapení. Na setkání se těší "Treseňáci".

Český varhanní festival

V neděli 16. července se v olešnickém evangelickém kostele uskuteční koncert, který je zařazen do 11. ročníku Českého varhanního festivalu. Začátek v 18:00 hod., vstupné dobrovolné.

TJ SOKOL POŘÁDÁ:

OLEŠNICKÝ PĚTIBOJ 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční párový 5-ti boj.

Kdy: sobota 5. 8. 2017 cca od 8:00 hod.

Kde: tenisové kurty a okolí

V čem se soutěží: tenis, pinec, odbíjená "debl", nohec, hod na koš

Startovné: 350 Kč na pár (v ceně občerstvení, věcné ceny pro tři nejlepší páry)

Jak se bude hrát: Jako každý rok hlavní a opravný pavouk, pro každého minimálně dva zápasy od každé disciplíny. Kdo se chce účastnit neváhejte s přihláškami! Počet startujících je omezen kapacitou hřišť na 12 párů. Přihlášky posílejte na antoan1@seznam.cz nebo na čísle 777 819 292

 

III. ROČNÍK ČTYŘHRY MUŽŮ

Dovolujeme si Vás pozvat na III. ročník turnaje mužů ve čtyřhře.

Kdy: sobota 19. 8. 2017 cca od 8:00 hod.

Kde: tenisové kurty Olešnice

Startovné: 350 Kč na pár (v ceně občerstvení, věcné ceny pro tři nejlepší páry)

Jak se bude hrát: jeden hraný set, dle počtu přihlášených buď dvě skupiny a následně o umístění nebo každý s každým. Kdo se chce účastnit neváhejte s přihláškami! Počet startujících je omezen kapacitou hřišť na 12 párů. Přihlášky posílejte na email: jkadlec@mujmail.cz nebo na čísle 604 934 074

Za TJ SOKOL Olešnice David Tomášek

 

Moravský ultramaraton

Již řadu roků je město Olešnice místem jedné z etap Moravského ultramaratonu. Tato zajímavá sportovní akce vyznávaná z důvodu velké náročnosti jen omezeným počtem běžců si i mezi olešnickými našla své příznivce. Letošní olešnická etapa se uskuteční dne 6. července.

 

Modrotisk